Kontakt

Jeśli Państwa zapytanie lub korespondencja dotyczy bezpośrednio Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z odpowiednimi placówkami ARiMR za pomocą oficjalnych kanałów komunikacyjnych dostępnych na oficjalnej stronie internetowej ARiMR (kliknij tutaj -> https://formularz.arimr.gov.pl/zadaj-pytanie/).

Chcielibyśmy poinformować, że formularz kontaktowy oraz adres email dostępny na naszej stronie nie są bezpośrednio powiązane z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Wszelkie wiadomości wysłane za pomocą tych środków komunikacji są odbierane i przetwarzane wyłącznie przez właściciela tej strony internetowej, który nie jest oficjalnym przedstawicielem ani nie posiada żadnych formalnych powiązań z ARiMR.

Pragniemy zapewnić, że wszelkie zapytania przesłane do nas będą traktowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem, jednakże prosimy mieć na uwadze, że nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi w sprawach specyficznych dla działalności ARiMR.

Dziękujemy za zrozumienie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w innych kwestiach.